Ausztráliai zenetanárok Püspökladányban és Kecskeméten Nyomtatás E-mail

2009. augusztus 19-én, Gail Godfrey, az ausztráliai Kodály Társaság elnöke három kollégájával érkezett Magyarországra, hogy közvetlen megfigyelői lehessenek a művészeti programunk gyakorlatának. A püspökladányi bázisóvodák teljes szakmai programot szerveztek az érdeklődő partnereinknek, akik ismét nagyrabecsüléssel nyilatkoztak a gyermekek Kodály szellemű zenei neveléséről. A vendégeinket meglepte a gyermekek tiszta éneklése, a citerajátéka, és a kialakult boldog, énekes légkör. Köszönjük az óvoda minden dolgozójának, hogy teljes szívvel közreműködött a sikeres szép szakmai nap megszervezésében. Kecskeméten Juhászné Szikszai Piroska tervezte meg a vendégek teljes napját a Kodály Intézetben, és a Hosszú utcai Óvodában. A vendégeink ismét szakmai feltöltődéssel értek haza.