Forrai Katalin Emlékülés a Szent István Egyetem Pedagógiai Karán Nyomtatás E-mail

Aki a múltból táplálkozni tud, az felépítheti az értékes jövőt

Szent István Egyetem Pedagógiai Karán zsúfolásig megtelt Díszteremben emlékeztünk meg Forrai Katalin munkásságáról, immáron ötödik emlékülés keretében.

Dr Lipcsei Imre dékán úr, Gilbert De Greeve, a Nemzetközi Kodály Társaság elnöke, Dr Kávai Pálné, a kecskeméti Gyakorlóóvoda gyakorlat-vezetője és Tóth Mariann, a soproni Benedek Elek Óvóképző Főiskola igazgatóhelyettese méltatta Forrai Katalin zenepedagógiáját, melyből a mai kor óvodapedagógusa még mindig sokat meríthet.

Az emlékülés érzelmi mélységét a szarvasi Gyakorlóóvoda gyermekei, óvónői, a III. évfolyamos óvodapedagógus hallgatók, és az óvodapedagógusok, hallgatók közös kamarakórusa adta. Köszönet mindenkinek, aki hozzájárult a megemlékezés méltó megszervezéséhez.

Vendégünk:

Gilbert De Greeve, a Nemzetközi Kodály Társaság elnöke