XVI. Esztétikai Országos Tanácskozás a szarvasi Szent István Egyetem Pedagógiai Karán Nyomtatás E-mail

A 2010. április 8–9-én megrendezett XVI. Esztétikai Országos Tanácskozás iránt minden eddiginél nagyobb volt az érdeklődés. A nagy várakozás talán azzal magyarázható, hogy Békés megye először adott otthont a rendezvénynek.
A témája: Bábjáték az óvodában
Kiváló bábjáték művészeket, teoretikusokat, bábjáték műhelyvezetőket, bábszínház igazgatókat láttunk vendégül, akik teljes mértékben elkötelezetté tettek bennünket a bábjáték teljes személyiséget fejlesztő hatásrendszerével. Az óvodai 5 szekcióban mind ezt az értéket megvalósulni látták a kolléganők.
Köszönjük Szarvasnak és Békés megyének a kiváló alkotó pedagógiai és szervező munkát! Viszontlátásra 2011-ben Jász-Nagykun-Szolnok megyében. Várunk Benneteket Szolnokra! (Lásd képgaléria)