Felhívás Nyomtatás E-mail

Fiatal, művészetek iránt érdeklődő óvodapedagógusok részére

Az „Óvodai nevelés a művészetek eszközeivel”Óvodapedagógusok Országos Egyesülete A Társadalmi Megújulás Operatív Programon belül Országos Tehetségsegítő Hálózat kialakítása –Magyar Géniusz Integrált Tehetségsegítő Program /TÁMOP – 3.4.4/ B / 08 / 1 pályázat segítségével lehetőséghez jutott 240 óvodapedagógus tehetséggondozására..

A programba olyan gyakorlott, művészi hajlamokkal rendelkező kolléganőket várunk, akik alkotó képességgel rendelkeznek, és a pedagógusi munkájukat átszövi a művészeti nevelés. A műhelymunkába bármilyen nevelési programban dolgozó óvodapedagógus jelentkezhet. Az országban 8 helyen indítjuk a műhelyeket, mese- drámajáték, zenei és képzőművészeti témakörben. A műhelyekben előadóművészek, művésztanárok, szakemberek tanítanak, akik maguk is alkotók, maguk is műhelyteremtők.
Az óvodapedagógusok különböző helyszínekre jelentkezhetnek, és érdeklődhetnek a program részleteiről:

Részletek, jelentkezési lap letöltéséhez kattintson ide: letöltés