Egyesület

Óvodai nevelés a művészetek eszközeivel

 
Segítsünk a tehetségígéreteknek, a bajba jutott családoknak! Nyomtatás E-mail

Tisztelt Tehetségtanács Tagok!

Egy budapesti kétgyermekes fiatal házaspár keresett meg bennünket, hogy szeretne segítséget adni, olyan család gyermekeinek, akik tehetségígéreteknek számítanak, de hátrányos, szegény körülmények között élnek.

Az adakozó 150 000 ft-ot ajánlott fel karácsonyi ajándékra. A támogatást a szervezetünknek utalja át, az adakozással járó korrekt etikai ellenőrzés biztosítása érdekében.

Kritériumok:
A pályázó óvoda egy oldalban mutassa be a családot, gyermeket/keket, és készítsen egy olyan tervet, amire szüksége lenne a gyermeknek/keknek. Továbbá tervezzen árlistát a fenti összeg felhasználásáról. A pályázatban jelöljék meg azt a két pedagógust, aki lebonyolítja az ajándékozást, valamint az ellenjegyző óvodavezetőt telefonszámmal és e-mail címmel együtt.
Benyújtási határidő: 2011. december 6. 18 óra. Cím: ONME Egyesület, 5002 Pf: 37.

A nyertes óvodát 2011. december 11-én telefonon, e-mailben értesítjük, és a részleteket személyesen megbeszéljük.

Várjuk a segítő óvodák pályázatát!