Egyesület

Óvodai nevelés a művészetek eszközeivel

 
KOMPLEX TEHETSÉGPROGRAM ELMÉLETE ÉS GYAKORLATA c. konferencia

 

„KOMPLEX TEHETSÉGPROGRAM ELMÉLETE ÉS GYAKORLATA” címmel,

az ÓVODAI ORSZÁGOS TEHETSÉGTANÁCS és az ONME Országos Óvodai Egyesület konferenciát rendez a III. kerületi Óbudai Művelődési Központban, melyre minden tehetségpontot, érdeklődőt tisztelettel meghívunk.

Időpontja: 2012. november 10. 9:30

A tanácskozás helyszíne: Óbudai Művelődési Központ, III. kerület San Marco utca 81

A konferenciát megnyitja: Áderné Tavaszi Edit, a III. kerületi Pedagógiai Szolgáltató Intézet vezetője és Nagy Jenőné, az OOTT elnöke

Célunk, hogy értelmezzük a komplex tehetségprogramok elmélet által megerősített összetevőit, valamint az óvodai gyakorlatban bemutatni olyan példákat, amelyek elindíthatnak újabb és újabb kreatív módszerek kitalálását, alkalmazását. 

Célunk továbbá, hogy a harmadik éve működő empirikus kutatásunk tapasztalatait megosszuk az érdeklődő tehetséggondozó műhelyvezetőkkel, és a tehetséggondozás után érdeklődő kolléganőkkel, kollégákkal. 

Program letöltése

Jelentkezési lap letöltése