Egyesület

Óvodai nevelés a művészetek eszközeivel

 
Tehetségkutatás - Győr Nyomtatás E-mail


2014. február  28-tól, március 1-ig Győrben haladtunk tovább a tehetségkutatásunkban. 22 kolléganővel azon dolgoztunk, hogy a gazdagítást értelmezzük és tisztázzuk, mit szeretnénk minden óvodásnak az általános tanulási folyamatban biztosítani, és mi kerüljön be a tehetséggondozásba, és meddig mehetünk el, hogy senki kompetenciáját ne sértsük meg. A Győri Konferencia Hotelben nagyon komoly viták hangoztak el a hangszertanulás tekintetében. Mindezt modellálva, egymást tanítva indítottuk el, hogy egy év múlva segíteni tudjunk ebben azoknak az óvodáknak, akik bevezették a tehetséggondozást az óvodájukban.

A kutatásban dolgozó nagy csapat egy része a Rába parton, hogy bírjuk az éjszakába nyúló tréningezést, módszerek közvetítését elemzését, értékelését