Óvodapedagógusok Országos Tehetségsegítő Tanácsa (OOTT)

web: http://ovodak.org.hu/oott

OOTT
OOTT belépési nyilatkozat Nyomtatás E-mail

OOTT belépési nyilatkozatának letöltése:

letöltés

45. Óvodapedagógiai Nyári Egyetem 2018. Nyomtatás E-mail

Részletes program és jelentkezési lap letöltése

Tehetséggondozó pedagógusok figyelem! Nívea ösztöndíj Gyermeknapra Nyomtatás E-mail

NIVEA „KAROLJ FEL EGY CSALÁDOT” PÁLYÁZAT

A nehéz körülmények között élő, átlagon felüli adottsággal, motivációval rendelkező gyermekek differenciált fejlesztésének biztosításáért!

Gyermeknapi igazi meglepetés!

I. A pályázat célja: támogatónk, a NIVEA Törődik a családokkal program fontosnak tartja, hogy az óvodában fejlesztést biztosító óvodapedagógusok felkarolják olyan családok gyermekeit, akik nehéz körülmények között élnek, és a szülők tenni szeretnének gyermekük képességeinek jobb kibontakoztatásáért az óvodapedagógusokkal együtt. Ezért félévenként 40 öt-hat éves korú gyermek támogatását vállalja, maximum fejenként 50.000 forinttal a pályázó óvodapedagógus számára nyújtott ösztöndíjon keresztül, melyet a gondozott gyermek tehetségfejlesztésére kell fordítani. A NIVEA Törődik a családokkal program további célja, hogy olyan egyesület irányítsa a pályázat meffelelő kivitelezését, ahol a szakembergárda adott az elbíráláshoz, valamint olyan óvodapedagógusok kapják az ösztöndíjat a pályázatban megjelölt rászoruló gyermekek tehetségfejlesztésének céljára, ahol az óvodában az egyéni fejlesztéshez nemcsak prevenciós - korrekciós, hanem tehetséggondozási területen is működnek óvodai szakemberek, akik kis létszámú tehetségműhelyeket vezetnek.

2018. évi I. féléves pályázati űrlap letöltése

2018. évi I. féléves ösztöndíj elszámoló letöltése